AK Parti heyeti deprem konutlarının inşaat alanını inceledi

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, Milletvekili Adayı Resul Kurt, Mustafa Alkayış ve parti yönetimi Örenli mevkii ve indere Köyü mevkiinde yapımına başlanılan ve hızla ilerleyen deprem konutlarının inşaat alanını gezdi. Ak Parti heyeti deprem konutlarının yapılağı alanlarda inceleme yaptı ve bilgi aldı.

Konutların hızla yükseldiğini dile getiren Başkan Emrah Bulucu, “6 Şubat depreminden hemen sonra bizler önce çadır kent, konteynır kent ve sonrasında da kalıcı deprem konutları yapmaya başladık. Cumhurbaşkanlığımızın önderliğinde inşallah burayı en kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Burada emeği geçen ilk başta cumhurbaşkanımıza ve bakanlar kuruluna teşekkür ediyoruz. Ben çalışmaları gördükçe Adıyaman’ın inşası, ihyası ve imarı konusunda daha umutlu olduğumu söylemek istiyorum. Allah izin verirse hem mevcut imarda yeni planlamalarla birlikte memleketimiz daha güzel olacak inşallah” diye konuştu.

Daha sonra konuşan Milletvekili Adaylarından Resul Kurt ve Mustafa Alkayış ise memleket için her daim ellerinden gelen bütün gayreti sarf ettiklerini ve bundan sonraki süreçte de her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir