Mehmet Ali Erbil’den ünlü fenomene flaş hamle! ‘Dilenci’ kelamını affetmedi: Ortalık uygunca kızışacak!

TikTok’ta canlı yayın açmalara başlayan ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, gündeme bomba üzere düşmüştü. Canlı yayından takipçilerinden ikram isteyen Erbil, peş peşe yorum almıştı. Ünlü komedyen hakkında “Yeni dilencimiz güzel olsun” yorumunda bulunan TikTok fenomeni Ece Ronay hakkında flaş karar! Bakın Mehmet Ali Erbil ne yaptı?

TİKTOK’TA CANLI YAYIN AÇARAK ARMAĞAN İSTEDİ

Daha öncesinde fenomen Ece Ronay’a attığı tez edilen iletilerle gündem olan ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, bu sefer TikTok’ta açtığı canlı yayınla gündem oldu. TikTok hesabından canlı yayın açan ve takipçilerinden ikram isteyen Erbil, gündeme bomba üzere düşmüştü.

“YENİ DİLENCİMİZ GÜZEL OLSUN”

Ünlü komedyen ve sunucu Mehmet Ali Erbil’in canlı yayını izleyen fenomen Ece Ronay, “Yeni dilenciniz güzel olsun Türkiye” paylaşımında bulunmuştu.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Kendisine dilenci denilmesinden rahatsız olan Mehmet Ali Erbil, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak fenomen Ece Ronay hakkında kabahat duyurusunda bulundu.

“ÇOK ÖZLEDİĞİM BİR ŞEYDİ”

Geçtiğimiz günlerde TikTok’ta açtığı yayın hakkında değerli açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil şunları söylemişti:

“Ben ne para ne de gündemde olmak için bu yayınları yapıyorum. Bu yayınlar sayesinde izleyicilerimle buluşuyorum. Çarkıfelek’teki günlerime döndüm. Çok özlediğim bir şeydi bu.”

“BENİM PARAYA GEREKSİNİMİM YOK”

“O günlerdeki Mehmet Ali Erbil, sevenleriyle buluşuyor. Benim oradan gelecek paraya gereksinimim yok ki… Toplumsal medyayı âlâ kullanırsan çok hoş bir mecra. Haddini aşanlar da oluyor doğal. Yayınlarımda dikkatli konuşmaya ihtimam gösteriyorum. Gençlere tavsiyelerde bulunuyorum. Z Kuşağı’nı yakalamak değerli. Vaktin ruhuna ayak uyduruyorum. Onlara hitap etmek değerli. Beni bugün Z Nesli da tanıyor. Onları niçin eleştireyim ki, anlamak gerekiyor.”

ECE RONAY KİMDİR?

Ece Ronay, Ece Ronay, 17 Kasım 1998 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Şu an 23 yaşında olan genç bayan aslen Diyarbakırlıdır.

Sanko Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik kısmı mezunu olan genç müzikçinin son devirlerde çıkarttığı müziklerin birçoğu trendlere girdi. Ece Ronay’ın son çıkardığı müzik “Git Çatla” şu anda Youtube trendlerde 1. sırada bulunuyor.

ECE RONAY’IN ŞARKILARI

  • Karpuz
  • Hıyar
  • Şiki Şiki
  • Baba Yorgun
  • Sevesim

ECE RONAY’DAN MEHMET ALİ ERBİL’E TACİZ İDDİASI

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile ilgili olay bir sav ortaya attı. Ronay, bir mühlet evvel yeni müziğinin klibinde oynayan Erbil’in kendisini taciz ettiğini ileri sürdü.