Şahan Gökbakar’dan Memleket Partili Bakan’ın ‘tavsiyesi ‘ne yanıt: Ya Mahir! Ben seni tanımıyorum kusura bakma da, bu senli benli tarzını çözemedim?

Komedyen Şahan Gökbakar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, CHP’den ayrılarak Memleket Partisi’ni kuran ve partisinin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce‘ye gönderme yaptı.

Gökbakar sosyal medya hesabından İnce’nin  yaptığı paylaşımı alıntılayarak, “Hadi arkadaşlar bir el atın, yokuş aşağı vurdurduk mu, ben hemen 2. vitese takacağım. Marş bir bassa var ya, sonrası rampa yukarı 200 yapıyor normalde. Böyle cumhurbaşkanı mı olunur ya?” ifadesini kullandı.

Gökbakar’ın paylaşımını alıntılayan Memleket Partisi Kurucu Üyesi Mahir Bakan şu ifadeleri kullandı:

“Ya Şahan! Ya Şahan Gökbakar! Biz seni sanatınla, mizahınla, hicivlerinle seviyoruz. Öylede sevmeye devam edeceğiz. Kutuplaşmış bir toplumda derinliğin müşterisi, gerçekliğin talibi olmaz. Merhum Tayfun Talipoğlu anlatımıyla “Şamlı’nın Devesi” hikayesini dinlemeni tavsiye.”

Bakan’ın mesajını alıntılayan Şahan Gökbakar ise şu karşılığı verdi:

“Ya Mahir! Ya Mahir Bakan! Ben seni tanımıyorum kusura bakma da, bu senli benli tarzını çözemedim?! Yaptığınız siyasetle mizah yapınca hemen üstten konuşmalar, bir böyle kabarmalar! Bir baba hindi hikayesini okumanı tavsiye ederim..”


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir