Alageyik buluşması

İstanbul’un eğlence hayatının nabzının attığı, Flamingo Yolu olarak bilinen Etiler-Nispetiye Caddesi’nin en popüler restoranlarından Alageyik, o gece yine dostların uğrak yeri olmuştu. İş dünyasının önde gelen isimlerinden Önder Bilginer ve eşi Gönenç Bilginer’in düzenlediği davetin konukları arasında Mutlu-Metin Sugan ile Eva-Henry Maçaro çifti de vardı.

Hayata renk katmak…

İstanbul gece hayatında işlettiği mekânlarla renk katan Tevfik Dölen, namıdiğer Tefo, bu kez Nişantaşı’ndaki Bar Şamdan’da misafirlerini ağırladı. Tumbanın başına geçen Tefo, gecede eğlenceyi zirveye taşımıştı.

Hasret giderdiler

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nejat Eczacıbaşı ve eşi Beyhan Eczacıbaşı, ev sahipliğini yaptıkları İstanbul Festivali’nin ardından Hilton Oteli’nde karşımıza çıkmıştı. Çift, uzun bir tatilden dönen dostları Akın Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Akın ve eşi Güner Akın ile uzak kaldıkları günlerin acısını çıkardı.

O bir duayen!

Türkiye’de reklamcılık denince akla gelen ilk isimlerden şüphesiz ki Eli Acıman olur. Çiftehavuzlar’daki Büyük Kulüp’te gerçekleşen bir düğünde karşılaştığımız çift, her zamanki güler yüzleri ve şıklığıyla ilgi odağı olmuştu.

Koyu sohbet

Cemiyet hayatında sohbetine doyum olmayan çiftlerden Nişan ve Nubar Çolak, Hilton Oteli’nde düzenlenen bir davetten çıkarken objektiflerimize takılmıştı. Evlerinin yolunu tutmak için araçlarını bekleyen ikili, efsane kuaför Muammer Yaprakgül ve eşi Sevil Hanım’la karşılaşınca, koyu bir sohbete dalmıştı.

Muammer Yaprakgül, Nişan-Nubar Çolak, Sevil Yaprakgül

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx