Altınsız Kahve İçemeyen, Günde 750 Bin TL’lik Alışveriş Yaptığını Söyleyen Dilan Polat Geri Vites Yaptı

Daha önce katıldığı 2. Sayfa programında, alışverişe bi4 günde 740 bin TL harcadığını ve kahvesini altın tozu olmadan içemediğini söyleyen Dilan Polat’ın ‘Ben bu harcamaları yapamam, bu altın tozu her yerde var 100 TL’ye bile satılıyor’ şeklindeki geri vitesi, sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Dilan Polat ve Engin Polat son günlerin en çok konuşulan çifti biliyorsunuz ki. Gerçi, lüks yaşantılarını sürekli paylaşan Dilan Polat sebebiyle çiftin yaşantısı uzunca bir süredir konuşuluyordu.

Fakat bu sefer durum daha farklı ve ciddi bir boyuta taşındı. Sosyal medya kullanıcılarının “Bu gelirin kaynağı nedir?” diye sorgulaması, üstüne 2. Sayfa’ya katılan Dilan Polat’ın bir günde 750 bin TL’lik alışveriş ve “Altınsız kahve içemiyorum” açıklamaları derken ortalık epey karıştı.

Çift, kara para aklama, vergi kaçırma ve tetikçi tutma gibi ciddi ithamlarla karşı karşıya son günlerde.

2. Sayfa programından sonra başlayan kaos biteceğe benzemiyor orası kesin. Ama bu sefer gündemde Dilan Polat’ın yaptığı geri vites ve geri vitesinin sosyal medya kullanıcılarının diline düşüşü var! Buyurun, önce Dilan Polat “Ben o harcamaları yapamam” diyerek altın tozu ve alışveriş bütçesiyle ilgili ne demiş beraber bakalım ?

1. Sizi yorumlarla baş başa bırakalım!

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14. Söz sizde! Hadi yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx