Deniz Akkaya, Alp Kılınç… Dilan Polat’ın Yakın Arkadaşı Sevim Alan Herkesi Bir Bir Şikayet Ediyor!

Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Sevim Alan, hakkındaki sayısız iddia sonrası harekete geçti. Mahkemenin yolunu tutan güzellik merkezi sahibi, kendisini hedef alan Deniz Akkaya, Alp Kılınç gibi isimler başta olmak üzere birçok kişi hakkında şikayette bulundu.

Dilan Polat’ın kara para aklama iddialarıyla tutuklandıktan sonra bir sürü arkadaşı sosyal medyada ortalığı birbirine kattı.

Bu isimler arasında en çok öne çıkanlardan biri de hiç şüphesiz Sevim Alan oldu. Alan, tutuklanma haberinden sonra yaptığı paylaşımlarla herkesi şoke etmişti.

Engin Polat’ın eşine ilaç verdiğini öne süren Alan, Dilan Polat’ın cezaevinden isteğini de sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Güzellik merkezi sahiplerinden biri olan Sevim Alan da tıpkı arkadaşı gibi çok sık şube açmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Sevim Alan yaptığı paylaşımlarla zaman zaman tepki de çekiyor. 62 şubesi olduğu konuşulan fenomen isim birçok kişiyle husumet yaşamaya başladı.

“140 bin TL kira, 140 bin TL aidatı” olan yeni evi hakkında yaptığı paylaşımlarla Deniz Akkaya’nın radarına giren Alan ağır eleştirildi.

Alan, bu paylaşımdan sonra Deniz Akkaya ile yaşadığını öne sürdüğü bir iddiayı da sosyal medyada paylaştı.

Bir denetim belgesi yerine e-yoklama imza formunu yayınlayan Alan, üzerine atılan suçlamalardan bu şekilde aklanacağını da düşündü.

Sevim Alan baktı ki, birçok kişinin hedefi haline geldi. Hal böyle olunca sosyal medyada kendisini hedef alan herkese suç duyurusunda bulundu.

Dilekçelerini kişisel hesabından bir bir yayınlayan Alan “Dahası da geliyor maşallah” ifadesini kullandı.https://www.instagram.com/stories/sevimaalan/3245274673653073850/

??

??

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx