Görenler Şaştı Kaldı: Seda Sayan’ın Ablası, Yanlış Müdahale Sonucu Deforme Olan Yüzünü Adeta Baştan Yaptırdı!

Yaptırdığı estetik müdahalelerle çok konuşulan Seda Sayan geçirdiği operasyonlar sonrası yüzünde deforme yaşayan ablası Nursel’e kendi estetik uzmanını önerdi. Doktorun öncesi ve sonrası görüntüleri TikTok da paylaşması üzerine Seda Sayan’ın ablası Nursel Hanım, eski ve yeni haliyle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Yaptırdığı estetik müdahaleleri kimseden çekinmeden sosyal medya hesabında paylaşan Seda Sayan, sık sık bu müdahaleler sebebiyle magazin gündemine bomba gibi düşüyor bildiğiniz gibi…

Geçirdiği estetik müdahaleler sebebiyle sık sık gündeme gelen Seda Sayan, bu halinden memnun olduğunu ve gerek gördüğü sürece bu operasyonlara devam edeceğini dile getiriyor.

Bildiğiniz üzere Kadırgalı Seda Bacımız, enişte Çağlar’ı da kendine benzetti ve geçtiğimiz aylarda ikili aynı anda estetik operasyon geçirdi.

Etrafında kendinden memnun olmayan sevdiklerinin ‘yetiş bacım’ serzenişlerine tepkisiz kalamayan Sayan, herkesten çok güvendiği estetik uzmanını büyük bir gururla önermeye başladı.

Seda Sayan’ın kardeşi Nursel Sayan Yıldız da estetik kervanına katıldı. Nursel Hanım aynı zamanda Esra Erol’da programının stüdyo şefi olarak çalışan Eda Gök’ün annesi.

Fakat Nursel Hanım’ın geçirdiği yanlış operasyon sonrası yüzünde deformeler yaşadığı ortaya çıktı. Bu sebeple kardeşi Seda Sayan’ın kapısını çalan Nursel Hanım, kardeşinin önerisiyle Sayan’ın bir çok operasyonunu gerçekleştiren estetik uzmanında aldı soluğu.

Nursel Hanım gözlerinde yaşadığı problem nedeniyle sürekli güneş gözlüğü taktığını da belirtti.

İşte Nursel Yıldız’ın estetik öncesi, yani yanlış müdahale sonrası hali ?

Bu da kendisinin resmen ‘tüm yüz estetik operasyonu’ sonrası hali ?

Peki siz bu değişim hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx