Gözlerinize İnanamayacaksınız! Dilan Polat’ın Müstakbel Eltisi Hazal Erdoğan’ın Değişimine Dumur Olacaksınız

Polat ailesi son zamanlarda gözümüze soktuğu lüks hayatları ve haklarındaki iddialarla gündemden bir türlü düşmüyor. Bu iddialar açığa çıkmadan kısa bir süre önce aileye ilk adımı atmak için evlilik teklifi alan Hazal Erdoğan’ın değişimi hepimizi şoka uğrattı. Evlilik hayalleri iddialar ile yarım kalan Hazal Erdoğan’ın değişimini birlikte inceleyelim.

Buyurun ?

Hayatımıza Dilan Polat ile birlikte giren Hazal Erdoğan’ı deyim yerindeyse Polat ailesi ile birlikte tanıdık.

İlk başlarda ilişkisini gizli tutmayı tercih eden Alper Kürşat Polat ve Hazal Erdoğan’ın birlikteliğini çoğu kişi yeni olarak görüyor. Oysa ki çift çocukluktan bu yana uzun yıllardır birlikte.

Dilan Polat’ın her fırsatta “canım eltim, bitanecik eltim” diye tanıttığı Hazal Erdoğan ile arasından su sızmıyor. Hazal Erdoğan da Dilan Polat’ın normal bir çalışanı gibi Ataşehir şubesinde danışmaya bakıyor. Yani iş konusunda elti olarak herhangi bir ayrım söz konusu değil gibi gözüküyor.

Tüm aile ile arası oldukça iyi olan Hazal Erdoğan geçtiğimiz haftalarda ihtişamlı bir törenle tüm aile huzurunda büyük bir evlilik almıştı.

Yıllardır beklediği gün gelen çift evlilik teklifinin üzerine nişan hazırlığı yapmaya başladığı sırada Polat ailesinin hakkındaki iddialar gündeme bomba gibi düştü.

Tüm bu olaylar olurken Hazal Erdoğan “Yarın nişanım var çok heyecanlıyım” diye story atarken Dilan Polat ise nişanın ertelendiğini söylediği bir story atmıştı.

En son olan olaylardan ve Dilan Polat’ın hastaneye kaldırılmasından dolayı ertelenen nişanın akıbeti henüz belli değil.

Tüm bu olayların üstüne şimdi de Hazal Erdoğan’ın estetiksiz halleri gündeme bomba gibi düştü ve hepimizi kısa süreli bir şoka uğrattı.

Resimde estetiksiz halini ayırt edemediğimiz Hazal Erdoğan’ın çok sayıda estetiğinin olduğunu ve aslında uzun zamandır ailenin içinde olduğunu bu fotoğraf ile anlıyoruz.

Hazal Erdoğan’ın bu büyük değişimine sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi ?

Siz Hazal Erdoğan’ın değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx